Životopis Davida

21. ledna 2007 v 21:49 | Katusa |  David Boreanaz
David přišel na svět 16.května 1969 v Buffalu ve znamení býka.
Ačkoliv se jeho rodiče přestěhovali brzy po jeho narození do Philadelphie, vedly kroky mladého muže zpět do rodného státu New York za studiem herectví. Po úspěšném absolvování Itaca Colege se rozhodl, že jako čerstvě dostudovaný herec chce prorazit v Hollywoodu.

Začínal nejprve jako malíř pokoju, parkovač aut až skončil jako podomní prodejce. Do té doby se pro něho jedinou hereckou příležitostí stala malá role v seriálů Ženatý se závazky.
Čekal několik dlouhých měsíců, než se na něj štěstí pořádně usmálo. Právě, když venčil svoji milovanou fenku Berta Blue, potkal ho lovec talentu a nabídl mu rovnou roli Angela v seriálů Buffy. Neváhal ani na okamžik a za pár hodin podepsal smlouvu s castingovou ředitelkou Marciou Schulman. Od té doby se stal mužským idolem dívek a žen. Miláček publika dokonce zastínil i dosud svého slavnějšího otce, který byl známým moderátorem počasí na ABC.
Slavný otec byl pro syna inspirací. Rozdíl byl v tom, že David nechtěl být pouze známým konferenciérem mnoha talk show. Zatoužil být výborným a hlavně po celém světě známým hercem.
V osobním životě se mu však tak dobře nevedlo. Za prohru vlastního citového života považuje především rozvod s manželkou Ingrid Quinn.
Článek z časopisu Seriál 2001
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 13. července 2008 v 17:09 | Reagovat

Pěkný životopis, ale potřeboval by trochu obnovit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama